• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

churandy.jpgCURAÇAO – De film over het leven van sportheld Churandy Martina is nog niet klaar.  Na overleg met UTS (United Telecommunication Services) en het NAOC (Nederlands Antilliaans Olympisch Comité) heeft de filmploeg geconcludeerd dat de film nog wat mistte.


Daarom is besloten om de reis naar Texas te maken om daar het dagelijkse leven van Martina vast te leggen. Enig probleem, het budget voor de reis naar de Verenigde Staten is nog altijd niet rond. Filmmakers Dolph van Stapele en Niels Goudriaan zijn inmiddels al wel in Texas om beelden te schieten van de sprinter. “We hopen dat de financiering snel rond komt, zodat we de film kunnen afronden”, vertelt het duo in Amigoe.

Normale leven
De documentairemakers willen met de opnames in de VS duidelijk maken dat Martina niet alleen maar met sport bezig is. “We willen duidelijk naar voren laten komen waar Churandy leeft, waar hij studeert en wie zijn vrienden zijn”. Om dit aspect naar voren te laten komen willen de makers Martina naar eigen zeggen op een zo normaal mogelijke manier filmen.

Première
Van Stapele en Goudriaan komen zondag weer aan op Curaçao. Het eindresultaat moet in december klaar zijn. De film zal dan worden gelanceerd tijdens een grote première. Vanaf dat moment zal de film ook op dvd te verkrijgen zijn.

www.versgeperst.com