CURAÇAO – Dash, onder leiding van captain Remco van Dortmondt, is overall winnaar van de jachten geworden. De zeilboot deed dit weekend mee in de Racing I klasse tijdens de Heineken Regatta 2009. D-trip eindigde als tweede en de derde plaats was voor Merlin.
Het hele weekend waren ze op het water te vinden. Jachten, sunfishes, optimisten, windsurfers en nog vele anderen boten en watersporten. Maar niet zonder resultaat. Zeiljacht Dash werd overall winnaar van de Heinken Regatta, maar er zijn meer winnaars. De ene prijs na de andere prijs werd uitgereikt.
Eén Tarpon
En zelfs voor het International Tarpon Tournement kon een prijs uitgereikt worden. Een uur voor de eindtijd van de viswedstrijd had namelijk nog niemand een tarpon aan de haak geslagen. De wedstrijd begon op zaterdag en eindigde zondagmiddag om vier uur. Om tien over drie had Siebre de Vreeze dan eindelijk de eerste Tarpon aan zijn hengel. Dit maakt hem met zijn boot, Bootje 2, winnaar van de wedstrijd.
Bekijk hier de uitslagen van alle wedstrijden van de Heineken Regatta 2009.