• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De Curaçaose wielertalenten Jendelo Paula en Alistair Monte hebben donderdag mooie momenten beleefd. Alberto Contador, de man die de Tour de France in 2007 en 2009 won, maakte een half uur vrij om de fietsers tips te geven om te kunnen slagen in hun wielercarrière.

De twee talenten hebben vorig jaar een goede indruk gemaakt tijdens de door Contador gewonnen Amstel Curaçao Race. Paula, die vorig jaar werd uitgeroepen tot het grootste wielertalent op Curacao in 2009, kreeg vanwege zijn goede prestaties zelfs een stage in Nederland aangeboden door het bedrijf EuroProducts. Paula is daarna samen met Monte naar Nederland verhuisd. Momenteel wonen ze allebei bij de Nederlandse bondscoach Leo van Vliet.

97e editite
Contador was in Rotterdam voor de Tour start. De 97e editie van de race is zaterdag van start gegaan met een individuele tijdrit van 9 kilometer door het centrum van de stad. Zondag is de eerste etappe begonnen, een race van 224 kilometer van Rotterdam tot Brussel. De Tour eindigt op 25 juli, na 21 dagen en ruim 3600 kilometer fietsen, in Parijs.

www.versgeperst.com