• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

VoetbalCURAÇAO – De Chippie Polar Cup moet niet gezien worden als een leuke vakantie voor de spelers van Ajax en NEC. Ajacieden hebben in verschillende media al laten weten dat ze hier zijn om te winnen. Daarnaast kan Deense prof Niki Zimling, als hij goed presteert op Curaçaose bodem, zelfs een contract krijgen bij NEC.

NEC volgt de 25-jarige middenvelder al langer en de club geeft hem tijdens de Chippie Polar Cup een kans om zich te bewijzen. “Zimling is een dynamische middenvelder”, zegt NEC-trainer Wiljan Vloet tegen de Gelderlander. “‘Ik heb een keer op het punt gestaan om naar Italië af te reizen, maar toen kreeg ik tijdig te horen dat hij die dag niet bij de selectie zat.”

Talent van het jaar
Zimling heeft vorig seizoen vier wedstrijden gespeeld voor Udinese in Italië. Daarvoor heeft hij ook gespeeld voor Deense clubs Esbjerg fB en Brøndby IF. De middenvelder werd in 2006 gekozen als talent van het jaar in Denemarken en heeft ook een interland gespeeld voor het Deense elftal.

www.versgeperst.com