• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De Brooklyn Nets hebben de stand in de playoffs tegen de Chicago Bulls op 3-3 gebracht. Gisteren won Brooklyn in Chicago met 95-92. Een zevende duel moet nu de beslissing brengen. Door de overwinning hebben de Nets een 3-1 achterstand gelijkgetrokken.

 
Vier starters van Brooklyn kwamen op vijftien punten of meer uit. Drie spelers maakten zeventien punten voor Brooklyn, namelijk Brook Lopez, Deron Williams en Joe Johnson. Gerald Wallace maakte er vijftien. De Bulls waren verzwakt door het ontbreken van Kirk Hinrich en Luol Deng. Marco Belinelli miste een driepunter namens Chicago in de slotseconden.

Golden State
Voor de Denver Nuggets zit het seizoen erop. De Golden State Warriors waren in de zesde wedstrijd met 92-88 te sterk en brachten de eindstand op 4-2. Sterspeler Stephen Curry stal de show met 22 punten en acht assists. Center Andrew Bogut speelde cijfermatig zijn beste wedstrijd van het seizoen met veertien punten, vier blocks en 21 rebounds. Golden State komt in de volgende ronde uit tegen San Antonio, dat won van de Los Angeles Lakers.

www.versgeperst.com