• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Onder toeziend oog van 500 toeschouwers heeft de Amerikaanse golfer Cameron Booth het MCB Curaçao Pro-Am golftoernooi op zijn naam geschreven. Booth had vooraf aangekondigd dat het zijn laatste internationale toernooi was. De Jamaicaan Peter Horobin eindigde vlak achter hem.

Horobin maakte het nog spannend door bijna zijn chip op de achttiende hole uit te holen voor een birdy (1 onder PAR). Was dat gelukt, dan had er een playoff moeten plaatsvinden op de laatste hole van Blue Bay Golf. Bij de teams won Team Avianca van Jesus Osmar uit Colombia. De Nederlander Rick Adriaans was de beste amateurgolfer.

Santa Claraschool
Op het toernooi werd ook geld ingezameld voor de Santa Claraschool. Vijftig kinderen kregen woensdag een clinic aangeboden door 28 profs.

1 reactie op “Golfer Cameron Booth wint MCB Pro-Am”

  1. Erg veel positieve reacties………….zo te zien?