• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Olympisch kampioen Marianne Vos komt naar Curaçao voor de Amstel Curaçao Race. De veldrijdster neemt het in de race op tegen de beste professionals van de wereld. Afgelopen zondag won de 25-jarige een gouden medaille op de Olympische Spelen.

Vos is de tweede olympisch kampioen die aan de start van de Amstel Curaçao Race staat. In 2004 reed Leontien Zijlaard-Van Moorsel ook de race nadat ze goud had gewonnen op de Spelen in Athene. De Amstel Curaçao Race is een ééndaagse wielerwedstrijd van ongeveer 80 kilometer lang. Samen met haar drie ploeggenoten Annemiek van Vleuten, Loes Gunnewijk en Ellen van Dijk zal Vos haar seizoen afsluiten op Curaçao.


Marianne Vos won afgelopen zondag een gouden medaille tijdens de Olympische Spelen

4 reacties op “Olympisch kampioen naar Curaçao”

  1. @ Churandi M. Kan Ranomi dan ook een beetje fietsen?

  2. Weer zo’n geweldig succes van Leo van Vliet, super gewoon hoe hij het voor elkaar krijgt deze supersporters naar Curacao te krijgen.

  3. Dan moeten ze Ranomi ook uitnodigen!

  4. Super nieuws,zij is een echte super vrouw.Ik wens AMSTEL CURACAO RACE al de beste.thanks.