• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Twee stagiaires van de Curaçao Rugby Federation (CRF) zullen op verschillende scholen rugbyles gaan geven. Dit doen ze om de Curaçaose jeugd kennis te laten maken met de sport. CRF zal ook een beach rugby toernooi organiseren voor een aantal scholen.

 
De deelnemende scholen zijn het St. Paulus College, Kolegio Chaya Willems, Sint Franciscus College, Berg Carmel College en Kolegio Maria Auxiliadora. De hele maand maart zullen de stagiaires trainingen geven aan de groepen 7 en 8 van deze scholen.

Toernooi
Nadat de kinderen de trainingen hebben gevolgd, zal er op donderdagmiddag 5 april een Scholen Beach Rugby toernooi georganiseerd worden. Hier zullen de kinderen de kans krijgen om de trainingen in praktijk te brengen, en hopelijk met hun klas het toernooi winnen.

Volwassenen
Op zaterdag 7 april zal er ook een toernooi voor volwassenen worden georganiseerd. Deze teams zullen in verschillende groepen ingedeeld worden. Zo kunnen teams zich inschrijven voor een ‘social poule’ en een ‘semi-pro poule’.

Informatie
Voor meer informatie over rugby op Curaçao of over het Beach Rugby toernooi kan er gebeld worden naar het telefoonnummer 515-3375 of mail naar curacaorugbyfederation@hotmail.com.

www.versgeperst.com