• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Bondscoach Rob Perry komt vandaag aan op de luchthaven van Hato om te werken aan het niveau en de groei van de rugbysport op Curaçao. Opleidingscoach Scott Harland van de International Rugby Board (IRB) voor Noord-Amerika en het Caribisch gebied zal Perry assisteren.

Perry en Harland geven zondag op het Cruyff Court in Zapateer een cursus Coaching. Tijdens de cursus wordt deelnemers de beginselen van rugby bijgebracht. De aanstaande coaches krijgen voldoende middelen mee om clinics te verzorgen en dat is precies wat de Curaçaose Rugby Federation (CRF). De CRF wil dat meer scholen worden bezocht door coaches zodat de leerlingen kennismaken met de sport en enthousiast raken.

Cursussen
Dinsdag en donderdag wordt er ook een scheidsrechtercursus georganiseerd voor level één IRB. Woensdag is er een speciale training voor de selectie van Curaçao. Ook het vormen van een echte dames selectie staat hoog op het verlanglijstje van de CRF. De toegang voor alle cursussen is gratis. Voor meer informatie over de cursussen kan contact opgenomen worden met telefoonnummer 5153375.

www.versgeperst.com