• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Het rugbyteam van de marine versloeg eergisteren in het SDK stadion het team van de landmacht. De ervaring van de spelers van de marine gaf uiteindelijk de doorslag. Haldon Francis en Isaac de Freitas liepen de verdediging van de landmacht op het einde van de wedstrijd stuk: 10-5.

De spelers van de landmacht misten ervaring en daarom waren de eerste twintig minuten van de wedstrijd instructief. Al snel was het team ingespeeld en kon de wedstrijd in volle hevigheid losbarsten. Halverwege hielden de ploegen elkaar in evenwicht: 5-5.

Op stoom
In het restant van de wedstrijd kwam de marine onder leiding van Isaac de Freitas goed op stoom en scoorde nog vijfmaal. Volgende week dinsdag staat er nog een bijzondere wedstrijd in het SDK op het programma. Om 20:00 uur spelen de Wara Wara Curaçao Rugby Club en de Curaçao Students Rugby Club tegen elkaar.

www.versgeperst.com