• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – In samenwerking met de Nederlandse autoriteiten zendt TeleCuraçao morgenavond de Opsporing Verzocht aflevering over de moord op Quincy Marcune uit. De aflevering is na de nieuwsuitzending om 21.30 uur te zien.

De 38-jarige Curaçaoënaar werd op 29 januari 2010 doodgeschoten voor een coffeeshop in ‘s- Hertogenbosch. De politie hoopt via bewoners van de Antillen aan tips over de daders en de oorzaak van deze schietpartij te komen. Alle informatie kan doorgebeld worden via telefoonnummer 0800-6070 of anoniem via 0800-7000. De gouden tip levert 20.000 euro op.

2 reacties op “Zaak Quincy Marcune op TeleCuraçao”

  1. Ja, heel verschrikkelijk Rabbi, maar het verbaasd me niet bij een coffeeshop. Het zou me meer verbazen als hij voor een gereformeerde boekenwinkel was doodgeschoten. En informant van de politie zijn draagt ook niet bij aan een lange levensverwachting.

  2. DOODGESCHOTEN VOOR EEN COFFIE SHOP….VERSCHRIKKELIJK IS DAT!!!!!!!!!