• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De financieringsovereenkomst van het economische project ‘vermindering Red Tape’ is rond. Met dit project moet het aanvragen van vergunningen makkelijker worden. De overeenkomst is getekend door de overheid en USONA in het teken van Sociaal Economische Initiatief (SEI). 

Sinds lange tijd zijn allerlei inefficiënties geconstateerd binnen de overheidsorganisatie, die onder andere leiden tot belemmering van economische bedrijvigheid op Curaçao. Deze inefficiënties staan bekend als ‘Red Tape.’ Red Tape zijn de lasten die voor ondernemers en investeerders ontstaan door maatregelen, procedures en organisatiestructuren die niet strikt noodzakelijk, slecht gecoördineerd, en niet doelgericht zijn. Ook binnen de overheid bestaan er ingewikkelde en lange procedures.

Particuliere sector
Bij een succesvolle implementatie van dit project wordt tevens de kwaliteit van de dienstverlening van het overheidsapparaat naar de ondernemers toe verbeterd. In het SEI-programma is een bedrag van 90.000 gulden gereserveerd voor dit project. Dit bedrag is bestemd voor het formuleren van verbeteringsmaatregelen en een implementatieplan. Het traject wordt door het Ministerie Economische Ontwikkeling in nauwe samenwerking met de particuliere sector doorlopen.

www.versgeperst.com