• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

Partido MANCURAÇAO – Partido Movementu Antia Nobo (MAN) viert zijn 40-jarig bestaan in de politiek op Curaçao. Het gaat om 40 jaar waarbij de partij verschillende keren mocht regeren. “De viering zal aanstaande zondag beginnen een heel 2011 duren”, aldus de partij.

De MAN is op 6 februari 1971 opgericht, vlak na de onlusten op Curaçao op 30 mei 1969. De oprichters wilde een partij starten die op een nieuwe manier aan het werk zou gaan. In het begin wilden zij zelfs een sociale revolutie ontketenen. Nog steeds richt de MAN zich sterk op een sociale en culturele politieke aanpak.

MAN-oprichters Silvio Plantijn, Roy Markes, Nico Martis, Yoy Alberto, Don Martina, Marco de Castro, Wendel Davis, Donny Martha, Andres Constantia en Ulrico Schotborg. 



 

 

 

5 reacties op “40 jaar MAN”

  1. 40 jaar MAN, 40 jaar geen tastbare resultaten.

  2. zolang er partijleiders op de loonlijst staan van de Isla, zolang is deze partij corrupt.

  3. jammer dat het hen ook niet gelukt is!!!!!! misschien was de intensiteit niet diep genoeg!!!1

  4. Ja de FOL was toen ook een grote politieke beweging. De MAN is een tijdgenoot, kijk wat er heden ten dage nog van beiden over is ?

  5. helaas ook een corrupte partij