• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

3009806645_98a2b297fa.jpgCURAÇAO – Wekenlang hebben ze er voor geoefend en vandaag zijn ze er helemaal klaar voor. De leerlingen van havo 4 van het Peter Stuyvesant College hebben deze week hun jaarlijkse ‘vormingsdagen’ die ze vandaag feestelijk afsluiten op het strand van Wet & Wild. 

Alle havo 4-klassen hebben per klas een act voorbereid. Dit kan het instuderen van een sketch zijn, maar ook bijvoorbeeld het organiseren van een modeshow waarbij ze de kleding ook zelf ontwerpen. Alle klassen hebben deze week hun act uitgevoerd en de vijf beste acts staan vandaag in de finale.

Samenwerken
De coordinator van havo 4, Ivette Hato, vertelt dat de vormingsdagen een hoog sociaal karakter hebben. “De leerlingen moeten heel nauw met elkaar samenwerken en daar leren ze ontzettend veel van.” Ook geeft Hato nog een pluim voor alle havo 5- en vwo 6-klassen. “Deze leerlingen hebben de havo 4 leerlingen begeleid en meegeholpen met het organiseren van de vormingsdagen.” 

Recreatief
De vormingsdagen zijn niet alleen educatief, maar ook recreatief. Na het harde werken plonsen de leerlingen met zijn allen in het water voor een heerlijk uurtje ‘vrijzwemmen’.

3009806689_29c5d06c67.jpg

3010642948_598c9429c7.jpg

www.versgeperst.com