• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De afgelopen maanden zijn zestien militairen opgepakt op Curaçao. Dit omdat zij in verband werden gebracht met het gebruik van en de handel in harddrugs. De Koninklijke Marechaussee heeft recentelijk een langlopend onderzoek naar drugsgebruik en drugshandel onder militairen afgerond. 

De zestien militairen die zijn opgepakt vallen in de leeftijdscategorie van 18 tot 33 jaar oud. De onderzoeksresultaten van de Koninklijke Marechaussee omtrent het drugsgebruik en de drugshandel worden binnenkort overgedragen aan het Openbaar Ministerie Curaçao. Dit meldt de Nederlandse krant Trouw.

1 reactie op “16 militairen verdacht van drugsgebruik”

  1. Zijn kennelijk goed geintegreerd. Dat was toch de bedoeling volgens een officier van de mariniers??!! Hebben cultuur gesnoven.