CURAÇAO – De politie heeft donderdagnacht een verdachte van een autodiefstal gearresteerd. Dat gebeurde na een achtervolging door de stad. Na melding van de autodiefstal aan de Chonchorogaiweg die avond is de politie op zoek gegaan naar de daders.
Agenten zagen op een voetbalveld bij Parasasa twee verdachte auto’s staan. Eén van de auto’s voldeed aan de omschrijving van het gestolen voertuig. Bij het zien van de politie reed de auto met vier inzittenden met hoge snelheid weg. Daarop zetten de agenten de achtervolging in. Doordat de bestuurder van de gestolen auto een verkeerde stuurbeweging maakte, botste de politieauto er achterop. Hierdoor verloor de bestuurder de macht over het stuur en kwam de achtervolging tot een einde in de Ohmstraat. De vier verdachten vluchtten daarna te voet.
Waarschuwingsschoten
De agenten losten waarschuwingsschoten, maar schoten daarna gericht op de voortvluchtigen. Geen van de verdachten werd geraakt. Het afzoeken van de omgeving zorgde ervoor dat één verdachte kon worden aangehouden. Dit gebeurde in een tuin in de Ohmstraat. De 37-jarige man zit nog steeds vast. Over de overige verdachten is nog niets bekend.