• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Het weekend van 10-10-10 verliep rustig, maar de rust werd voor de politie maandag alweer verstoord. In de ochtenduren moesten ze bij een schietpartij in de Kaya Mochila ingrijpen en dezelfde ochtend werden er politieagenten naar een woning aan de Kaya Milon di Seru gestuurd, waar zij drie inbrekers betrapten.

Een 38-jarige man werd tijdens de schietpartij in zijn buik en hand geraakt en moest in het Sehos worden opgenomen. Wie op de man heeft geschoten, is nog niet bekend.

Sieraden
In Kaya Milon di Seru troffen agenten drie dieven in een tuin aan. De verdachten (15, 18 en 27 jaar) probeerden te ontsnappen, maar werden alle drie opgepakt. Een zak met gestolen sieraden werd in een tuin verderop gevonden. Beide voorvallen worden door de politie onderzocht.

www.versgeperst.com