• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

ondertekeningCURAÇAO – Montaña, Rooi Santu, Sapate, Gibraltar en Scharloo Abou – Fleur de Marie. Voor deze wijken is donderdag een wijkaanpak gepresenteerd. Onder meer gedeputeerde David Dick en minister-president Emily de Jongh-Elhage tekenden de overeenkomst.

“De economie van Curaçao kan alleen groeien met behulp van onze jeugd,” vertelt De Jongh-Elhage op de bijeenkomst bij Villa Maria. “Daarom moeten we investeren in jongeren, want zij zijn de toekomst,” zegt Marilyn Alcalá-Wallé, gedeputeerde van Onderwijs, Cultuur en Sport. Alle gedeputeerden ondertekenden de wijkplannen.

Project
Per wijk starten vanaf vandaag verschillende projecten om de wijken te verbeteren. Wat de wijkplannen precies inhouden, is nog niet bekend. Wel zijn er plannen om de naschoolse opvang, politie, kerken, veiligheid, diensten en scholen te verbeteren. Ze hebben voor deze vijf wijken gekozen, omdat daar al hoopvolle initiatieven lopen en er actieve buurtbewoners zijn die zich inzetten voor de wijk. ondertekening_2

Ondertekening van de Wijkaanpak Curaçao door de gedeputeerden, gezaghebber en minister-president.

kinderenKinderen uit de wijken Rooi Santu en Montaña.

2 reacties op “‘De kinderen zijn de toekomst’”

  1. HEEL GOED ONZE KINDER MOET EEN BETERE TOE KOMST MEER BEZIG HEID VOOR ONZE JONGEREN

  2. IK VINDT HET GOED VOOR ONZE WIJK IK WOON DAAR 4 JAAR EN IS BEZIG MET EEN SPEELSCHOOLTJE ONZE WIJK HEEFT VEEL MEER NODIG PASA DIASMILE KAYA RADAR