CURAÇAO – Heb je televisiezender BVN en wil je deze graag behouden? Zorg dan dat je vanaf 17 juni je schotel op de nieuwe SatMex satelliet richt. Vanaf die datum is het BVN-signaal niet meer via de oude satelliet AMC4 te ontvangen.
De satellietwijziging is om technische redenen noodzakelijk. Meer informatie is te vinden op de website van BVN. Mensen die BVN via de kabel kijken, hoeven geen actie te ondernemen. De publieke televisiezender zelf zorgt ervoor dat kabelmaatschappijen op de Antillen en Aruba het BVN-signaal goed blijven ontvangen. Voor kijkers die het BVN-signaal al via de SatMex ontvangen, zoals in Costa Rica en Suriname, verandert er niets.
Meer informatie
Instructies voor het uitrichten van de schotel zijn hier te vinden. De televisiezender heeft voor meer informatie en advies het callcenter van Home2US in de Verenigde Staten ingeschakeld. Je kunt ze bereiken via het telefoonnummer +1888-312-2182 of via de email customercare@home2us.com.