AMSTERDAM – Op een zonovergoten zaterdag in Haarlem vond de eerste dag van de Haarlemse Stripdagen plaats. Op deze dag werden de Clickburg Webcomic Awards uitgereikt. Versgeperst.com was erbij om de eventuele verzilvering van de nominatie van onze Louis persoonlijk mee te maken.
Webcomic Louis de Leguaan was genomineerd in de categorie Gag; de humoristische korte webcomic. Helaas voor striptekenaar Stephan Brusche ging de Award naar Michiel van de Pol van cartoondiarree.nl. Over Louis zei de jury dat de komische avonturen van Louis en het vogeltje er stylistisch zeer goed uitzien. Het volledige juryrapport verschijnt binnenkort op de website van stichting Clickburg.
Volgende keer
Natuurlijk vinden wij van Versgeperst.com dat Louis beter verdient. Samen met Brusche gaan we daarom alles op alles zetten om te zorgen dat Louis volgende keer wel de Clickie in de wacht sleept.