CURAÇAO – De Internationale School in Emmastad is opnieuw het doelwit geweest van een valse bommelding. De melding kwam even voor negen uur binnen. Met hulp van een speciale politiehond ging de politie een uur lang op zoek.
Maar de politie wist geen explosieven te vinden, waarna het sein veilig werd gegeven. Na de bommelding werd de school direct geëvacueerd. De politie zette de omgeving onmiddellijk af, evenals het nabij gelegen kantoor van ambulancedienst CEMS. Het is al de vierde valse bommelding sinds januari dit jaar. Explosieven zijn er nog nooit gevonden. Toch moet iedere melding uit voorzorg serieus worden genomen.
Zaterdag inhalen
Het is nog steeds niet bekend waar de anonieme telefoontjes vandaan komen en of het iedere keer van dezelfde persoon is. Overigens verwacht de school niet dat de telefoontjes van een of meerdere leerlingen afkomstig zijn. De leerlingen weten namelijk dat zij de verloren lessen op zaterdag in moeten halen.