CURAÇAO – Het Amerikaanse kustwachtschip ‘Eagle’ komt vrijdagochtend aan bij Clipper Pier in Sint Maarten. Het schip is bezig met een zomertour als onderdeel van de ‘2013 cadet summer training deployment’. Zaterdag is iedereen welkom om een kijkje nemen op het schip.
De Eagle van de U.S. Coast Guard heeft New London, Connecticut, als thuishaven. De cutter biedt opleidingsmogelijkheden aan toekomstige officieren en laat hen door middel van deze tour kennismaken met alle facetten van de kustwacht.
Eagle
De cutter is in 1936 in Duitsland gebouwd en heeft een enorme geschiedenis. Zaterdag stelt de bemanning het schip open voor geïnteresseerden en kunnen gasten zelf een route maken over het schip. Een grote groep bemanningsleden staat klaar vragen te beantwoorden en extra informatie te geven. Voor meer informatie over de Eagle kun je surfen naar de website van de U.S. Coast Guard.