• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Zes mannen zijn gisteren in Amsterdam, Rotterdam en Hoofddorp aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij internationale drugshandel. Een zevende verdachte werd opgepakt in Spanje. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) in Nederland vandaag bekendgemaakt.

De zeven mannen zouden betrokken zijn bij drugstransporten tussen Zuid-Amerika en Nederland. Bij de arrestaties in Nederland zijn twee vuurwapens en een kilo xtc in beslag genomen.

Voogeleid
De zes in Nederland aangehouden verdachten worden morgen voorgeleid in Rotterdam. De in Spanje opgepakte verdachte wordt overgeleverd aan Nederland. Deze 45-jarige Nederlander was volgens het OM ook betrokken bij de moord op Nekke Greene. Greene, een Amsterdammer van Surinaamse afkomst, werd in december dood gevonden in Marbella. Hij was al ruim een jaar vermist. In verband met deze vermoedelijke drugsliquidatie was al een andere verdachte aangehouden.

© Novum

www.versgeperst.com