06-01-2013 13:01 | NIEUWS | Leoni Leidel-Schenk
CURAÇAO – Leiders van zeven religies waren gisterochtend aanwezig bij de oecomenische dienst in de Fortkerk. De regering had het volk uitgenodigd voor de dienst waarbij werd stilgestaan bij het begin van een nieuw jaar en een nieuw kabinet. De religieuze leiders hebben gebeden voor een jaar vol wijsheid.
Wiels en grote ”vriend” C. Monk zijn ineens aartsvijanden geworden.
Het vuile was wordt over en weer naar elkaar gegooid.
Hoop dat deze tijd nooit meer terug komt, want het volk gaat dit niet meer pikken. Dat is passé.
Hoop dat ze het belang van het volk zullen dienen en niet zoals de PAR, alleen het belang van de, rijke elite vrienden.
Op het moment dat duidelijk wordt dat er een bepaalde groep voorgetrokken wordt moet degene die hiervoor verantwoordelijk is opstappen. Hoop dat deze tijd nooit meer terug komt, want het volk gaat dit niet meer kippen. Dat is passé.
Over persoonlijke aandacht konden de toegestroomde belangstellenden niet klagen denk ik.
De religieuze voorgangers hebben ons niet kunnen behoeden voor de teloorgang van de afgelopen 2 jaren, of hun ongetwijfeld goed bedoelde intenties ons nu meer politieke stabiliteit zal brengen wachten we maar af.
Als politici het volk in de benen wil krijgen moeten ze het of heel goed, of heel slecht doen.
Deze oproep was wat prematuur.