CURAÇAO – De politie heeft gistermiddag een melding gekregen over een overval in een minimarket aan de Kaya Harmonia in Koraal Partier. Uit voorlopig onderzoek is gebleken dat twee gemaskerde mannen met vuurwapens de minimarket binnenliepen en een Chinese man neersloegen.
Onder bedreiging van het vuurwpaen namen de overvallers contant geld, telefoonkaarten en een zak met lege sigarettendoosjes mee. Na de daad verdwenen de gemaskerde mannen te voet in de bosjes achter de minimarket.
Verdachte
De politie is na de melding meteen een zoektocht gestart in de bosjes achter de winkel. Rond 17.00 uur greep de politie een 22-jarige verdachte in de kraag die zich in de bosjes schuilhield. Tijdens de aanhouding had de verdachte een stoffenzak en een zak met lege sigarettendoosjes bij zich. De artikelen zijn in beslag genomen voor nader onderzoek. De 22-jarige arrestant is voorgeleid aan de officier van Justitie die hechtenis gelastte gedurende het onderzoek.
Stoere jongens hoor op Curacou.
Wat een dombo’s !!!! Als je sigaretten wilt hebben, koop ze dan !!!! Laat ze los in een grote mensen massa, dan worden ze goed gestraft !!!
sander waar ben jij mee bezig ?? niet alles en iedereen over een kam scheren or no ??
lege sigaretten doosjes???
geen echt slimme overvallers….
22 jarige arrestant?? leuk bericht voor zijn familie….
zielig, dat de domme jeugd denkt dat ze met de misdaad iets kunnen winnen.
het kan 5 keer goed gaan, maar de 6de keer word je gepakt.
je zit op een eiland, ze weten je altijd te vinden.
leuk vooruitzicht om dan in de gavangenis terecht te komen….
samen met de echte misdadigers, daar kunnen ze dan een hoop van leren.
echt heel zielig want het leven van deze jeugd is verwoest en ze verwoesten een hele hoop andere levens zoals van deze chinese meneer die neergeslagen is voor een paar centjes
deze man leeft vanaf nu met angst, gaat weer geld investeren in beveiling, die niet werkt.
dus de prijzen worden weer hoger in zijn winkeltje.
allemaal omdat de jeugd vindt dat ze ook een blackberry moeten hebben en daar niet voor willen werken.
Met vuurwapen en al bon futuro in. Laten ze het daar maar uitvechten.