CURAÇAO – JCI IOBA Curaçao en Banco di Caribe organiseerde zaterdag de ‘Empowerment Training Day’. Deze maakte deel uit van het Creative Young Entrepreneurs Award (CYEA) programma van 2012. ‘Empowerment by Knowledge Exchange’ was het thema tijdens deze training day.
De hoofdgedachte was dit jaar het versterken van jonge ondernemers en het stimuleren van de samenwerking tussen ondernemers op Curaçao. Jonge ondernemers of personen die van plan zijn om met een onderneming te starten, hebben kennis en informatie ontvangen van trainers vanuit bedrijven die de ondernemer ondersteunen. Ook was er de mogelijkheid voor interactie tussen de trainers en de deelnemers. De dag vond plaats in Teatro Luna Blou.
Prijsuitreiking
Een ander onderdeel van het CYEA programma is een wedstrijd op zoek naar de meest creatieve jonge ondernemer van 2012. Dit jaar hebben tien jonge ondernemers meegedaan aan deze competitie. Op 27 juni vindt de prijsuitreiking van de meest creatieve jonge ondernemer van 2012 plaats in het Renaissance Resort om 19.30 uur. Om deze avond bij te wonen, kun je je tot vandaag inschrijven via de website of contact opnemen via cyea.curacao@gmail.com.