• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De politie heeft gisteren tussen 09.30 en 12.15 uur samen met S.K.S. en Openbaar Vervoer een verkeerscontrole gehouden wegens de vele ongelukken op de Schottegatweg West,die vele gewonden en doden tot gevolg hadden. Bij de controles lag de nadruk op het controleren op snelheid.

De controles op de Schottegatweg West begonnen ter hoogte van de Sto. Domingoweg richting Palu Blanku. Een totaal van 102 processen verbaal zijn uitgedeeld, waarvan negentien voor het rijden met veel te hoge snelheid. De overigen waren uitgeschreven voor rijden zonder rijbewijs, rijden zonder veiligheidsgordel en rijden zonder autopapieren.

4 reacties op “Grote controle bij Schottegatweg West”

  1. En de mensen blijven deze regering steunen,ondanks hun weerzinwekkende ideeën,dat komt óók omdat zij de zaken aan het eigen volk mooier voorstellen dan ze feitelijk zijn’

    MET LEUGENACHTIGE REDEVOERINGEN BELAZEREN ZIJ HUN EIGEN VOLK.

    22 APRIL; KOMT ALLEN EN LAAT UW STEM HOREN.

  2. Preceis
    Of testen op alcohol en drugsgebruik.
    Is het nu op basis van het nieuwe wetboek van Cuaraco wel eindelijk mogelijk om blaastesten af te nemen?

  3. Laat ze daar maar in de nacht controleren.

  4. tjonge, als we nu ook gaan controleren op drugs en wapens, dan wordt het misschien ook veiliger. Vraag eens wat de burgers belangrijk vinden!