CURAÇAO – Op de luchthaven Schiphol is gisteren één van de grootste drugsvangsten ooit gedaan. Na een controle door de douane namen de autoriteiten bijna 300 kilo cocaïne in beslag. De drugs zouden een straatwaarde vertegenwoordigen van ongeveer twaalf miljoen euro. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht.
De coke was in pakketten verborgen in vliegtuigcontainers, afkomstig uit Zuid- en Midden-Amerika, meldde een woordvoerder van de marechaussee vandaag aan het ANP. “Dit is echt een enorme vangst’’, voegde hij eraan toe.
Herkomst
Het zogenoemde CargoHarc-team doet onderzoek naar de herkomst van de drugs. “Dat team richt zich op drugssmokkel via onder andere vrachtvluchten. We werken daarin nauw samen met Douane en FIOD als het gaat om bestrijding van drugssmokkel. Deze vangst is daar het resultaat van doordat controle en opsporing naadloos op elkaar aansluiten door de intensieve samenwerking’’, aldus de marechaussee.
Haha FBI. Hoe staat het daar trouwens mee? Het laatste nieuws was dat hij twee ween langer vastbleef. En dat was in november..
KING OF THE RINGS !!
whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, echt grappig FBI
Zender was een meneer Thode…