CURAÇAO – De politiecentrale kreeg gisterochtend een melding van een gewapende overval bij een supermarkt aan Kaminda Mgr. Dr. Amado Romer. Uit het voorlopig onderzoek bleek dat op het moment dat een cassière met geld liep, zij verrast werd door een man in vrouwenkleding met een vuurwapen.
Onder bedreiging van het vuurwapen rukte de man het geld uit de handen van de cassière en rende naar een groene auto die klaarstond. De auto vertrok in de richting van Jandoret. De nummerplaten van de auto bleken gestolen te zijn.
Tips
De verdachte man met een donkere huidskleur was gekleed als vrouw, hij droeg een zwarte lange legging, een korte oranje met gele jurk, een zwarte bloes met lange mouwen, nog een bloes in groen met lilakleurige lange mouwen en een pruik met lang zwart haar en een grote tas. De politie onderzoekt de zaak verder en vraagt om tips, deze kunnen gemeld worden op telefoonnummer 866 6140 of 866 6192 of anoniem via 108.
Ja travestieten, je komt ze overal ter wereld tegen !
ach, weer eens wat anders een travestiet die overvallen pleegt op curacao….
dus travestieten zijn ook al niet te vertrouwen.
ik hoop dat ze hem pakken en met jurk en al in de gevangenis gooien.