CURAÇAO – De rechtzaak tegen Stephen Sudduth, die verdacht wordt van het misbruiken van kleuters van onder andere International School of Curaçao (ISC) is weer uitgesteld. Frans Heiligers van ISC zei vorig jaar dat de school blij was dat er schot in de zaak zat. Sudduth werd in 2009 in Amerika opgepakt.
Het Openbaar Ministerie (OM) in de Amerikaanse staat Texas heeft langer de tijd nodig om meer bewijzen te verzamelen, om zo Sudduth een zwaardere straf te kunnen geven. De Amerikaan was al eerder gearresteerd omdat hij in het bezit was van kinderporno.
Straf
ISC hoopt dat de zaak snel afgesloten kan worden. “Voor de kinderen, de ouders en de school. De geschiedenis mag zich niet herhalen. We doen er alles aan om dit soort situaties te voorkomen, door ouders en leraren zo goed mogelijk te informeren”, aldus Heiligers. Er hangt Sudduth een gevangenisstraf van vijftien tot 30 jaar boven het hoofd.