28-11-2011 17:46 | NIEUWS | Leoni Leidel-Schenk
CURAÇAO – De premiers van Aruba, Sint Maarten en Curaçao kwamen vandaag bijeen in Landhuis Groot St. Martha voor het tweede Ambtelijk Tripartiet Wetgevingsoverleg Koninkrijksaangelegenheden. Naast voorbereidingen op de Koninkrijksconferentie zijn twee commissies opgericht.
De juridische commissie heeft als taak om onderzoek te doen naar de juridische gevolgen van de ‘Samenwerkingsregeling Nederlandse Antillen en Aruba’ nu Sint Maarten en Curaçao een autonome status binnen het Koninkrijk hebben. De strategie commissie krijgt als specifieke taak om onder andere de synergie tussen de drie landen te bevorderen.
Foto’s: Ramsay Soemanta
Synergie… Gaan we eerst uitelkaar om dan vast te stellen dat we het toch samen moeten doen?
Wat een enorme slechte foto’s. Moeten we daar speciaal iemand voor uit Nederland inhuren?
Lijkt erop alsof Schotte voor het eerst een pen vasthoudt…. Of is het zo lang geleden dat hij niet meer weet of hij links of rechts was.
Gaan we dan ook nog eens wat merken van de vele beloftes die gedaan zijn voor Bandabou heer Schotte? Kom anders even bij ons langs dan kunt u zien wat u uw eigen volk aan doet op dit deel van het eiland.