18-11-2011 8:23 | NIEUWS | Kimberly de Bruïne
CURAÇAO – De politiecentrale heeft gistermiddag een patrouille gestuurd richting een artsenpraktijk in Montaña vanwege een vechtend stel. Bij aankomst op de plek trof de politie een 25-jarige man aan die twee wonden in zijn rug had.
De man bleek in het kantoor van de arts te zijn geweest toen zijn 22-jarige vriendin binnenkwam. Er ontstond een discussie en een worsteling, waarna de vriendin een schroevendraaier te voorschijn haalde en de man twee keer in zijn rug stak. De man is met een ambulance naar de polikliniek vervoerd. De politie heeft de dader overgebracht naar het politiebureau waar het onderzoek werd voortgezet.
de tokkies zitten in nederland wij kennen hier geen tokkies !
Dit soort mensen kunnen beter opgesloten worden in Parke Tropical, en als ze dan ook nog geluk hebben neems Joost Pronk ze mee naar Nederland.
Hier op straat is in ieder geval geen plaats voor Tokkies.