11-09-2011 14:00 | NIEUWS | Leoni Leidel-Schenk
CURAÇAO – Het seminar ‘E Hende’ (De Mens) voor ambtenaren is afgerond. Tijdens het driedaagse seminar stond de band tussen ambtenaren onderling en met het volk centraal. Ook enkele ministers en de premier waren aanwezig bij het seminar dat werd gehouden in het World Trade Center (WTC).
Premier Gerrit Schotte, minister Carlos Monk (Bestuur, Planning en Dienstverlening), minister Charles Cooper (Verkeer, Vervoer, Ruimtelijke Ontwikkeling) en minister Hensley Koeiman (Sociale Ontwikkeling, Arbeid en Welzijn) waren aanwezig. Schotte beklom het podium voor een speech voor een publiek van 4000 ambtenaren.
Inhoudsloos, nog minder dan gebakken lucht, en een gigantische verspilling van tijd en geld.
Esta tristu mi ta bira,
tur dia ku mi ta mira,
Politiko ta las na stul,
abusa nos pueblo,
ku hopi disfras na smul.
Was geld- en tijdverspilling. Niets bereikt.
Weer een teleurstelling rijker, na zijn speech stond niemand op om het saluut “HEIL” te brengen. Oh ja vergat ik bijna te zeggen, zijn marionetten op de voorste rij klapten wel.