• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Het audit rapport van het Amerikaanse bedrijf van forensische assessors FTI, dat is overhandigd aan de Aqualectra en de regering, wordt breed uitgemeten in de media. Hoe het rapport is uitgelekt is onduidelijk, maar het parlement heeft het rapport nog niet gezien.

Dat schrijft Statenlid Glenn Sulvuran (PAR) in een brief aan premier Gerrit Schotte. “Passages uit het rapport en ook de tegen-reactie van de directie van Aqualectra N.V. zijn aan de orde in de media. Ook verklaarde een partijleider van een van de coalitiepartijen (PS) dat hij beschikt over het rapport.”

Rapport
“De vraag die blijft is hoe het komt dat de volkvertegenwoordiging, het parlement zelf, niet kan beschikken over noch het rapport, noch de tegen-reactie van de directie van Aqualectra”, schrijft Sulvuran. “Terwijl de overheidsbedrijven eigendom van het volk zijn en van geen enkele directie, minister noch leider van de coalitie. Om deze reden vraagt onze fractie dat de genoemde rapporten zo spoedig mogelijk naar het parlement worden gestuurd.”

Onacceptabel
Aqualecta-directeur Anthon Casperson gaf gisteren aan niet te weten hoe de reacties van het nutsbedrijf op het rapport zijn uitgelekt. In de reacties van het nutsbedrijf staat dat Aqualectra het rapport onacceptabel vindt en de bevindingen niet onderbouwd worden.

www.versgeperst.com