CURAÇAO – Een nieuwe krant is gisteren geboren op het eiland. Abo, Bo Korant werd te midden van onder anderen premier Gerrit Schotte gedoopt in Landhuis Zeelandia. De splinternieuwe krant is het werk van jongeren uit Huize Rose Pelletier en richt zich op de jeugd in internaten op Curaçao.
Amelia Baks, Tilasmi Krips en Sunailys Domacasse van Huize Rose Pelletier hebben in de eerste editie van de krant verschillende interviews gedaan over het kindercarnaval in Huize Ros Pelletier en internaat Huize St. Jozef. In de volgende editie komen er andere onderwerpen en internaten aan bod.
Verantwoordelijkheid
“Kinderen en jongeren die niet thuis kunnen wonen hebben grote behoefte om geaccepteerd te worden”, vertelt directeur van Huize Rose Pelletier. “Doordat de jongeren samenwerken bij de krant, wordt hun zelfwaarde en gevoel van verantwoordelijkheid versterkt.” Het mooiste moment was volgens de jongeren het moment dat de eerste krant gezegend werd in aanwezigheid van peetvader Gerrit Schotte en peetmoeder Judith Margaritha-Martis.
Bedankt meneer Baselmans!
PABIEN
Hoe meer mondige jongeren er komen des te beter voor onze toekomst. Nogmaals PABIEN en dat jullie ons blijven voorlichten wat er rond en om jullie heen gebeurd.