CURAÇAO – Het Curaçao Culinary Team 2010 organiseert maandag alweer de derde ‘Cook Out’. Tijdens dit culinaire evenement kunnen de gasten voor Nafl. 75,- genieten van een driegangen diner, inclusief twee glazen wijn. De Cook Out vindt plaats in het Academy Hotel in Punda.
De Cook Out wordt georganiseerd ter voorbereiding op de deelname aan het evenement ‘The Taste of the Caribbean’, dat in september in Puerto Rico plaatsvindt. Het diner dient als een oefening voor het culinaire team en is tevens een actie om geld in te zamelen. Het geld dat wordt ingezameld zal gebruikt worden om de kosten voor de reis naar Puerto Rico te dekken. Naar schatting is hier zo’n Nafl. 20.000,- voor nodig. Om het team financieel te steunen is het ook mogelijk om ‘vriend van het team’ te worden. Dit kost 250 gulden en hiervoor krijg je éénmalig een Cook Out.
Reserveren?
Om te genieten van het driegangen diner in het Academy Hotel kun je reserveren door te bellen met Curaçao Hospitality & Tourism Association (CHATA) via telefoonnummer 465 10 05 of een
e-mail te sturen naar Naylú Rooi op traineechtf@chata.org. Maandag 23 augustus is de vierde en tevens laatste Cook Out. Deze zal plaatsvinden in Restaurant Nemo in het Lions Dive Hotel.