• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Caramelo is een nieuw, energiek, vernieuwend en creatief concept waarbij muziek de leidraad is. Een perfect Zuid-Amerikaans decor, internationale artiesten en entertainment zorgen voor het perfecte plaatje tijdens het Caramelo Caribbean Festival Tour (CCFT).

Na de kick-off in Suriname, gaat Caramelo voor de tweede editie richting ons eiland. Een samensmelting van diverse grote internationale artiesten uit de latin/eclectic-scene zorgen voor topvermaak. De DJ’s die voor opzwepende beats zorgen zijn Glowinthedark, Genairo Nvillam, Stefan Vilijn en Thierry Ganz. De host van de avond is MC Roga. De speciale gast is DJ/topmodel Willy Monfret, die uit de Verenigde Staten overvliegt om het festival naar een hoogtepunt te brengen.

Carmelo
Het CCFT wordt zaterdag geopend bij Locatie 759 aan de Sir Winston Churchillweg. Op koninginnedag wordt verder gefeest bij de Westwerf II in Otrobanda. Het festival vindt op beide dagen tussen 20.00 en 03.00 uur plaats. Kaartjes kosten in de voorverkoop 45 gulden en zijn verkrijgbaar bij Albert Heijn, Bruna, Cherie’s, Heineken-snék Caracasbaaiweg en Plein Cafe Wilhelmina. Aan de deur is de toegang 60 gulden. Meer informatie is te vinden op de Facebookpagina van Caramelo.

www.versgeperst.com