CURAÇAO – Leerlingen en docenten van de Dr. Albert Schweitzer havo/vwo hebben gistermiddag de Paasviering niet in de kerkbanken gevierd, maar in het ziekenhuis, bejaardentehuizen en andere maatschappelijke instellingen. Daar hielpen ze een handje mee.
“De klassen zijn naar verschillende instellingen op ons eiland gegaan om daar kennis te maken met Curaçaoënaars die verpleging of andere vorm van hulp nodig hebben in hun bestaan” vertelt Nicole de Weert van Dr. Albert Schweitzer. De scholieren gingen naar bejaardentehuizen, de kinderafdeling van SEHOS, Betèsda en Monseigneur Verriet en Stichting Capriles.
Handje helpen
De Weert: “Hier maakten ze kennis met begeleiders en bewoners en hielpen hen een handje mee met de dagelijkse activiteiten. Zo hielp vwo 3 in een internaat met huishoudelijk werk, in Betèsda liep havo 4 mee met de cliniclowns en maakten leerlingen muziek met de bewoners. In Capriles werd Paasversiering gemaakt en domino en voetbal gespeeld met de bewoners. Het was kortom een leerzame ochtend en vooral een plezierig samenzijn.”