• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – De Maria en Johannes onder het Kruiskerk, gelegen in Nederland, begon tien jaar geleden met kerkmissen voor Antillianen. Afgelopen zondag werd dit gevierd in Hoogvliet.  Premier Gerrit Schotte en gevolmachtigd minister Sheldry Osepa hebben deze feestelijke viering ook bijgewoond.

Pastoor Charles, die oorspronkelijk uit Kameroen komt, heeft speciaal Papiaments geleerd om deze diensten voor de groep Antillianen te houden. Tijdens zijn preek gaf hij aan dat het jaar 2012 een gezegend jaar zal worden, waar in Curaçao en de regering haar doelen zal behalen.

Net als Curaçao
Schotte richtte ook enkele woorden naar de aanwezigen. Hij bedankte degenen die tien jaar geleden het initiatief hebben genomen voor deze speciale kerkdiensten, en hij vertelde dat het voelde alsof hij op Curaçao was. Na de heilige mis sneden Schotte en Osepa de taart aan in de vorm van Curaçao.

www.versgeperst.com