• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Overal ter wereld krijgen vrouwen met geweld te maken: jong, oud, in Afrika, Amerika en om de hoek in Saliña. Stichting TV Plus heeft een campagne gelanceerd om geweld tegen vrouwen te voorkomen en organiseert morgen een benefietconcert met onder anderen Junior Tecla en Ephrem J.

Het eerste nummer van de solo cd van Junior Tecla, Kuidé Flor, is behalve een vrolijke lied, ook een lied met een boodschap. De boodschap is dat er goed moet worden gezorgd voor onze vrouwen. Om deze reden draagt de campagne van TV Plus ook deze titel. Het feest morgenavond is gelijknamig en brengt de lokale muzikale talenten van het eiland samen.

Benefietconcert
Behalve Junior Tecla en Ephrem J, staan ook Maruja Bogaard, Tamara Nivillac, Gigoloco en DJ Boogieman op het programma. Het concert wordt vanaf 22.00 uur gehouden bij Pampus en kost 35 gulden.

www.versgeperst.com