• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Elk jaar organiseert Green Force een inzamelingswedstrijd voor al haar leden. Alle deelnemende bedrijven kunnen een jaar lang aliminiumblikjes verzamelen via de aangeleverde recyclebakken van Green Force. Het bedrijf dat de meeste blikjes verzamelt, wint de hoofdprijs.

Aan het eind van het jaar wordt gekeken of het bedrijf geen openstaande factuur heeft, hoeveel blikjes er zijn verzameld en hoe schoon de blikjes zijn. De schoonheid is van het aluminium is van belang, omdat als 5 procent van de verzameling vuil is, dit van invloed is op het recyclingssysteem.

Nog anderhalve maand
Timo Brouwer, oprichter van Green Force, vertelt dat zij twee keer maand langs alle deelnemende bedrijven gaan om de verzamelde aliminiumblikjes op te halen. “Een aantal bedrijven doen ontzettend hun best en daar komen we om de tien dagen langs, soms zelfs één keer per week.” De inzamelingsactie loopt tot en met 31 december. Dan wordt gekeken wie de winnende verzamelaar is. De eerste prijs is 50 procent korting op het volgende jaarcontract. De winnaar die op de tweede plek komt te staan wint 25 procent korting.

www.versgeperst.com