• Facebook

  • Twitter

  • Left_Skyscraper_160x600

  • Validator w3.org

  • Large Skyscraper 01

  • Large Skyscraper 02

CURAÇAO – Uitgaan en dansen, hard sporten of gewoon lekker relaxen… Versgeperst.com is benieuwd naar wat jij dit weekend gaat doen. We vragen het de 30-jarige Caroline Karijodrono. Caroline werkt als docent Engels op verschillende scholen in het secundair onderwijs.

“Vanavond ga ik samen met mijn vriend naar de film Thor. Daarnaast moeten we nodig ‘detoxen’, want een vriend van ons is net hier drie weken op vakantie geweest. We zijn veel uitgegaan en hebben veel truk i pan gegeten dus dat wordt weer joggen.”

Koninginnedag
“Morgen is het natuurlijk Koninginnedag en ik denk dat ik ga rondslenteren in Punda. We gaan kijken hoe Koninginnedag ook alweer op Curaçao wordt gevierd. Misschien gaan we later ook een kijkje nemen bij het Orange Rock Festival, want vrienden van ons gaan daar naartoe.”

Strand
“Zondag zoek ik het strand op, welk strand weet ik nog niet. Misschien ga ik wel een stukje hiken om die extra truk i pan kilootjes eraf te krijgen. Voor de rest zie ik wel wat het lange weekend brengt!”

www.versgeperst.com