Versgeperst.com Versgeperst Santu Pretu LIFESTYLE CURMIL Curaçao Boca Hulu Boca Fluit Afval  Posspanjo 4 127x85CURAÇAO – De Curaçaose Militie heeft onlangs met tien man Boca Hulu en Santu Pretu onder handen genomen. Op Boca Hulu zijn historische fundamenten schoongemaakt, is er gesnoeid en is door de jaren opgehoopt afval opgeruimd. Op Santu Pretu is het strand ontdaan van wildgroei en afval.

De club miliciens bestond uit vier korporaals van de Curaçaose Militie (CURMIL) van de Marinekazerne Suffisant. Boca Hulu en Santu Pretu, met Boca Fluit, maken deel uit van de plantages Posspanjo en Santa Cruz, samen beter bekend als San Nicolaas Abou. De schoonmaak was georganiseerd in samenwwerking met Stichting Uniek Curaçao. “Dankzij de hulp van organisaties, als de Curacoase Militie, blijft het vrijwilligerswerk van Stichting Uniek Curacao uitvoerbaar”, zegt de stichting als dank aan de miliciens.

Versgeperst.com Versgeperst Santu Pretu LIFESTYLE CURMIL Curaçao Boca Hulu Boca Fluit Afval  Posspanjo 2 417x313

Versgeperst.com Versgeperst Santu Pretu LIFESTYLE CURMIL Curaçao Boca Hulu Boca Fluit Afval  Posspanjo 3 417x313

1 reactie op “Curaçaose Militie in actie”

  1. Zulke mooie plekjes…heb daar zoveel goede herinneringen aan tijdens mijn jeugd…jammer dat het niet meer toegangkelijk is zou er graag weer een middag doorbrengen.met mijn kids

Laat hier je reactie achter

Versgeperst.com hanteert gedragsregels. Door gebruik te maken van onze website verklaar je je hiermee akkoord.